Narodowy Fundusz Zdrowia - Lubuski Oddzial Wojewódzki w Zielonej Górze
01.01.2013
Od 1 stycznia 2013 roku , aby się dostać do lekarza przyjmującego w ramach kontraktu z NFZ, nie trzeba nosić przy sobie dokumentów potwierdzających prawo do świadczeń zdrowotnych.  Wystarczy mieć przy sobie np. dowód osobisty.
 
czytaj dalej »
Czy masz ubezpieczenie zdrowotne? Upewnij się! Podejdź 22 stycznia (wtorek) w godzinach 11.30-13.30 do stoiska Lubuskiego Oddziału NFZ w Nowosolskim Domu Kultury  i sprawdź to w e-WUŚ.
 
Akcję organizujemy wspólnie z Urzędem Miasta Nowa Sól.
 
 
PAMIĘTAJ! Zabierz ze sobą dokument z numerem PESEL!
 
 
 
DYŻUR W GAZECIE LUBUSKIEJ - relacja
 
W czwartek (10 stycznia) wspólnie z Gazetą Lubuską zorganizowaliśmy dyżur telefoniczny poświecony systemowi eWUŚ. Na pytania odpowiadali pracownicy LOW NFZ:
 
Jolanta Krug – zastępca dyrektora
Tomasz Migacz – naczelnik wydziału spraw świadczeniobiorców
Magdalena Biniszkiewicz – koordynator ds. eWUŚ
 
czytaj dalej »
Czy masz ubezpieczenie zdrowotne? Upewnij się! Podejdź 8 stycznia 2013 r. w godz. 9:00-15:00 do stoiska Lubuskiego Oddziału NFZ w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. (hol główny) i sprawdź to w e-WUŚ.
 
 
 
czytaj dalej »
Czy masz ubezpieczenie zdrowotne? Upewnij się! Podejdź 14 grudnia 2012 r. w godz. 9:00-13:00 do stoiska Lubuskiego Oddziału NFZ i Zakładu Ubezpieczeń Zdrowotnych w Urzędzie Miasta Zielona Góra i sprawdź to w e-WUŚ.
 
czytaj dalej »
Wzory oświadczeń, które pacjent (lub jego opiekun) będą mogli składać po 1 stycznia 2013 r. w przypadku, kiedy NFZ nie potwierdzi prawa do świadczeń, a pacjent ma do nich prawo.
 

Załączniki